Pedikúra Holaňová

Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

Diagnostika nohou, poradenství, tejpování, mobilizace

Využívá se zde uvolňujících technik měkkých tkání, podkoží, svalů, kloubů, následně stabilizace, případně tejpování.

Podiatrie je nauka zabývající se lékařským studiem a komplexní péčí o chodidla, nohy, dolní končetiny – také podologie

Podiatrické vzdělávání je doplňováno systémem, který nabízí Česká podiatrická společnost, certifikační vzdělávací centra, odborná sdružení.

Služby podiatrie

  • Vyšetření nohou v pedikérské praxi včetně poradenství a doporučení korektivních pomůcek ohledně případných deformit, rehabilitačních cvičení.
  • Vyšetřování a mobilizace funkčních blokád kloubů, případně tejpování dolních končetin oslabených, přetížených nebo poškozených svalů.

Jsem registrovaným členem České podiatrické společnosti

Diabetická noha – Diabetes Mellitus

Pojem zahrnuje řadu poruch cévních, nervových, kloubních i kostních, které vznikají působením dvou hlavních faktorů – poškozením nervů a cév. Celou situaci pak zhoršuje infekce a působení tlaku.

K hlavním zásadám péče o nohy patří každodenní prohlídka nohou se zaměřením na zjištění otlaků, zarudnutí, kožních prasklinek, plísňových postižení či oděrek. Suchou kůži je třeba pravidelně zvláčňovat a odstraňovat zrohovatělé vrstvy. Vhodné jsou pravidelné návštěvy pedikérky. Profesionální pedikérka by měla být proškolena, jak pečovat o nohy diabetiků.

podi01

podi02

podi03

podi04

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah